Kule Grup
Grup Şirketleri
Beyaz Et ve Süt Ürünleri 1997 yılında Eskişehir'de kurulan Beyaz Et ve Süt Ürünleri Ltd. Şti, restoran işletmeciliği ve hazır gıda konularında hizmet veriyor. Bölgeye yönelik sundukları konsept restoranlaryla bayi olmak isteyenlere franchise imkanları sağlıyor.
Dişburada 20 yıllık sağlık sektörü deneyimi olan Kule Grup, yeni şirketi Dişburada.com ile 24 saat açık diş deposu sloganlı ile hizmete başladı. 1200'den fazla ürün çeşidiyle diş sağlığı hizmeti veren sağlık kurumlarına kolay ve hızlı bir çözüm sunuyor.
Erkas Cep telefonu ve tablet aksesuarlarının toptan satışını yapan Erkas yüksek teknolojiye sahip alt yapısı sayesinde satış sonrası destek, pazarlama ve alanlarında müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.
İlgi Bilişim 1999 yılında Kocaeli'de kurulan İlgi Bilişim kurumlara ağ sistemleri, IT güvenlik çözümleri ve finansal yönetim yazılımları satış ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. Kocaeli merkezli şirket Marmara bölgesinde hizmetlerine devam etmektedir.
MobilCadde.com Türkiye'nin lider Cep telefonu rehberi olarak 1996 yılından beri hizmet veren Mobiletişim.com ve yeme – içme denildiğinde akla ilk gelen site Dobisko.com ailesinin yönettiği MobilCadde.com, siz müşterilerimize en kaliteli cep telefonu aksesuarlarını, en uygun fiyata, en hızlı ve güveni şekilde satış yapmayı misyon haline getirmiştir.
MyDentist Türkiye'de ağız ve diş sağlığı alanında sektörde en üst seviyede hizmet veren, anlaşmalı kurumlarıyla yenilikler oluşturarak benzersiz hizmet olanakları sunan MyDentist, Dost Sağlık ve Asistans Servis Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş. olarak 2011 yılında kuruldu.
OnlyDent Onlydent İmplant Systems yaklaşık 25 yıldır ağız ve diş sağlığı sektöründe hizmet veren deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Adından da anlaşıldığı gibi Onlydent İmplant Systems, dental implant ve biomateryal ürünlerin distribütörlüğünü başarıyla gerçekleştirmektedir.
Tabi Media Tabi Media, 2007 yılında İstanbul / Altunizade'de firmalara interaktif tanıtım ve online yayıncılık konularında çok yönlü hizmet vermek amacıyla kuruldu. Sektörlerinde önde gelen firmalar için kısa sürede güven veren çözümler üreterek alanında kendisini ispatladı.
* Firmaların ticari ortaklıkları bulunmamaktadır. Kule Grup danışmanlık hizmetlerinden yararlanan firmalardır.
Copyright 2009-2024 © Kule Grup. Tüm Hakkı Saklıdır. Ana Sayfa | İnsan Kaynakları | English